Baner

PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA/OJCÓW ZOSTANĄ ZORGANIZOWANE W INNYM TERMINIE !!!

Opaska wielofunkcyjna Buff – gorąco polecamy!
6 marca 2020
PERŁY MAŁOPOLSKI W CZASACH KWARANTANNY
11 maja 2020

PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA/OJCÓW ZOSTANĄ ZORGANIZOWANE W INNYM TERMINIE !!!

Perłowicze 🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♂️

PERŁY MAŁOPOLSKI SKAŁA/OJCÓW ZOSTANĄ ZORGANIZOWANE W INNYM TERMINIE

Ostatnie dni były dla nas pełne emocji. Codziennie byliśmy pozytywnie nastawieni, że jednak zawody się odbędą. Wczoraj sytuacja się zmieniła – doszła do nas informacja o zaleceniu odwołania imprez masowych.
Pamiętajcie najważniejsze jest Wasze zdrowie dlatego w świetle obecnej sytuacji w naszym kraju związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 – podjęliśmy trudną decyzję, ale w naszym przekonaniu słuszną… Z ogromnym żalem zmuszeni jesteśmy poinformować Was o przełożeniu biegów. Nowa data biegu zostanie podana w najbliższym możliwym terminie. Jeśli sytuacja pozwoli planujemy biegi Skała/Ojców zorganizować na początku wakacji.
Powodem decyzji jest troska o Wasz zdrowie, bezpieczeństwo oraz minimalizując ryzyko związane z rozprzestrzeniającym się koronawirusa. Głęboko wierzymy, że podjęta, niełatwa decyzja sprawi, że zawody w innym terminie odbędą się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Bardzo prosimy Was o wyrozumiałość.
Na ten moment mamy dla naszych uczestników kilka alternatywnych rozwiązań:

🔶 Zawodnicy, którzy uiścili opłatę startową, będą automatycznie przeniesieni na nowy termin imprezy,

🔶 Zawodnicy, którzy uiścili opłatę startową i z uwagi na zmianę terminu nie będą mogli wystartować:

🔸będą mieli możliwość bezpłatnego przepisania pakietu startowego na inną osobę,

🔸będą mieli możliwość odebrania pakietu startowego Skala/Ojców na innych biegach z cyklu Perły Małopolski w sezonie 2020,

🔸będą mieli możliwość zamówienia pakietu startowego z zawodów Skała/Ojców do domu (wysyłka odbędzie się po Perłach Małopolski Skała/Ojców w nowym terminie oraz za dodatkową opłatą).

🔸My, działając z ramienia Stowarzyszenia jako Wolontariusze i zarazem Organizatorzy, musieliśmy zamówić wszystkie rzeczy niezbędne do przeprowadzenia zawodów. Tym samym ponieśliśmy koszty takie same jakby zawody miałyby się odbyć. Mamy nadzieje, że nowy termin będzie odpowiedni dla wszystkich naszych biegaczy. Jeśli tak się nie stanie i nie będą Państwo zainteresowani skorzystaniem z odbioru lub przepisania pakietu na inną osobę, bardzo prosimy o indywidualny kontakt mailowy. Wszystkie takie zapytania będziemy rozpatrywać po podaniu kolejnego terminu zawodów.

🔹Wszelkie zgłoszenia przepisania pakietu/wysyłki pakietu przyjmujemy na maila: kontakt@perlymalopolski.pl
Pozdrawiamy serdecznie,
Perły Małopolski Team

Komentarze są wyłączone.